Ochrona

Współpracujemy z firmą Specgroup Security z Łodzi, która dba o najwyższy poziom bezpieczeństwa w naszym ośrodku zachowując przy tym kulturę.

W naszej firmie pracują specjaliści. Wyselekcjonowani członkowie tej elitarnej formacji służby ochrony wykazują bardzo dobre przygotowanie psychiczne oraz fizyczne uzupełnione odpowiednim sprzętem ochrony osobistej. Wykorzystujemy doświadczenie zdobyte podczas zabezpieczeń w kraju oraz w służbie podczas misji w Kosowie, Iraku, czy Afganistanie. Wszystko poparte jest odpowiednim szkoleniem specjalistycznym personelu. Członkowie zespołów ochrony posiadają kompletne uprawnienia wymagane do realizacji zadań.

Bardzo istotne jest profesjonalne dowodzenie zespołami ochrony z wykorzystaniem środków łączności. Skupiamy się na pracy w małych zespołach tworzących większy związek taktyczny. Pomimo tego, że nasi ludzie są przygotowani do podjęcia skutecznej i zdecydowanej interwencji nie skupiamy się głównie na walce. Najważniejsza w naszych działaniach jest prewencja, bez konfrontacyjnej postawy.